• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Stare Miasto

Znalezionych ofert: 110

15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15845485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26861707 15845485 Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta. Lokal oferuje piękny widok na zabytkową...

Kraków (Stare Miasto), pl. Wolnica

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
1930
15664550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23554471 15664550 Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Lubicz w Krakowie. Mieszkanie ...

Kraków (Stare Miasto), Lubicz

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15893261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27906311 15893261 STARE MIASTO - UL. PĘDZICHÓW - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA - LOKAL BIUROWY - KANCELARIA W KAMIENICY LOKALIZACJA: Ulica Pędzichów , będąca przecznicą od ulicy Długiej to ścisłe centrum Krakowa z dobrym dojazdem. Kr&oac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (112 zł/m2)

11
-
34 m2
1900
15760017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25349497 15760017 Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu w prestiżowej inwestycji. Angel Wawel...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (88 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15448956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18796723 15448956 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Prezentowane mieszkanie jest gotowe i wyposażone do zamieszkania. Rozkład ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

1
-
40 m2
1935
15892037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898117 15892037 Lokale biurowe w kamienicy po generalnym remoncie - Kraków, (dzielnica Stare Miasto) Oferujemy przestrzeń biurową o łącznej powierzchni 475 m², znajdującą się w kamienicy w centrum Krakowa. Bardzo dobre miejsce na siedzibę...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

26 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
475 m2
1880
15892137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898188 15892137 Kraków- Centrum miasta- blisko Wawelu rejon ul. Zwierzynieckiej Lokal biurowy o powierzchni ok. 128 m2, położony na drugim pietrze budynku biuroweg ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 055 PLN (86 zł/m2)

11
-
128 m2
1870
15891794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897472 15891794 Oferujemy lokal biurowy o pow. 303m2 przy ul. Karmelickiej w Krakowie. Lokalizacja: Adres: Ul. Karmelicka, Kraków Bezpośredni dostęp do przystanku tramwajowego "Batorego". Zaledwie 1 przystanek tramwajowy od ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 180 PLN (60 zł/m2)

11
-
303 m2
1900
15891722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897620 15891722 Lokal - ul. Floriańska - front kamienicy - 4 piętro - poddasze. Lokal znajduje się w małej kamienicy przt jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta, w sąsiedztw...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 292 PLN (71 zł/m2)

11
-
75 m2
1800