• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 850

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15893771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27920504 15893771 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku w Bieńczycach w pobliżu Centrum Handlowego Wanda. W świetnie skomunikowanej...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
-
45 m2
1965
15851651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27013789 15851651 MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM BUDYNKU, UL. ŚLUSARSKA 5, ZABŁOCIE. DOSTĘPNE OD ZARAZ CENA Czynsz najmu 350 zł miesiąc. Kaucja: 350 zł. Wynagrodzenie za pośrednictwo: 350 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania doda...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 PLN (27 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15868755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27390191 15868755 Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m² , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta . Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, z widokiem na Wawe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (54 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15815479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26606029 15815479 Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 2 piętrz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
2010
15893754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27918977 15893754 SŁONECZNE NOWOCZEŚNIE URZĄDZONE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI PRZY UL. MASARSKIEJ TUŻ OBOK GALERII KAZIMIERZ, GRZEGÓRZKI. DOSTĘPNE OD 1. CZERWCA OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjonalnie urządzone mieszkani...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15892379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898649 15892379 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990