• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 850

15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15891744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897768 15891744 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położony lokal użytkowy o powierzchni 109 m² , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (80 zł/m2)

11
-
109 m2
2018
15886632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27763072 15886632 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla pary, jak i współl...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
1969
15868123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27365589 15868123 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dużo prywatności i komf...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15778720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25755785 15778720 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4. ostatnim piętrze przy ul. Nowosądeckiej w dzielnicy Bieżanów-Prokoci...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15820315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26646755 15820315 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie. Najważniejsze informacje dot. mieszkania: - Czyns...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15759326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25337980 15759326 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończone w wysokim standardzie. Całość jest gustownie urządzona i gotowa do zamieszkania. Trzy niezależne pokoje - salon z wygodnym rozkł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15636705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22966559 15636705 Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchni około 18 0 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w spokojnej okolicy na południu miasta, jednocześnie blisko wylotu na obwodnic...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971