• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 148

15583001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838197 15583001 Do wynajęcia kondygnacja w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 3...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

55 486 PLN (75 zł/m2)

11
-
736 m2
2017
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15583002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838198 15583002 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia dwie kondygnacje w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 631 PLN (75 zł/m2)

11
-
1467 m2
2017
15561872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21367499 15561872 Lokal użytkowy przy Łupaszki Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Łupaszki w Bronowicach - Mydlnikach. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku z 2010 roku. Lokal ma ponad 148m2 i składa się z recepcji przy d...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 995 PLN (54 zł/m2)

11
-
148 m2
2010
15467126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19204810 15467126 Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - Reduta! LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Prądnik Czerwony, przy ul. Reduta. To miejsce idealnie łączy komfort miejskiego życia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
46 m2
2019
15452034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18876959 15452034 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie Bieżanów-Prokocim ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o po...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
40 m2
1998
15599504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22173927 15599504 POLECAMY DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY KRAKÓW WIELICKA Lokal biurowy leżący w budynku wolnostojącym II piętrowym o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni 208,32 m2 . Nieruchomość położona jest przy Wielickiej 50 w Krakowie przy jedne...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 420 PLN (50 zł/m2)

11
-
208 m2
2006
15596550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22093870 15596550 Apartament Premium z widokiem na Wawel! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 90 m², położony przy ul. Monte Cassino - jednej z najlepiej skomunikowanych i naj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
90 m2
2008
15556148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21132876 15556148 NIERUCHOMOŚĆ KRAKÓW CIEPŁOWNICZA - DO WYNAJĘCIA Budynki znajdują się na działkach o powierzchni 1831 m2. Możliwość wynajęcia większej powierzchni terenu w pobliżu hali.Budynek rekomendowany pod większość działalności:- usługowa- produkcyj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

29 900 PLN (31 zł/m2)

11
-
980 m2
1980
15884879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714176 15884879 Kraków- Prądnik CzerwonyOlsza rejon ul. Bajana Lokal biurowy o powierzchni ok. 55,5 m2, położony na pierwszym pietrze budynku biurow o-usługowego ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (71 zł/m2)

11
-
55 m2
2000
15884873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714169 15884873 Do wynajecia budynek dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 220 m2 parter 110 m2, poddasze 110 m2 w miejscowości Zagórze gm. Niepołomice pow. wielicki.Parter budynku do wykończenia pod wynajmującego, pietro wykończone jako mieszkanie.Budynek na ...

Zagórze (Małopolskie, gm. Niepołomice)

10 500 PLN (48 zł/m2)

11
-
220 m2
1990
15884876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714173 15884876 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.155 m 2, położony na drugim piętrze2 piętrowego budynku biuroweg o . ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
156 m2
2002