• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 148

15866204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27315550 15866204 Do wynajęcia od maja 2026 r. komfortowy lokal biurowy położony na Salwatorze. Lokal w wysokim standardzie, zlokalizowany na pierwszym piętrze w elegancko wykończonym biurowcu Klasy A. Reprezentacyjna klatka schodowa i wejście do budynku.Okna nowe alu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

9
-
300 m2
2008
15884833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713593 15884833 Skawina nowy lokal 170 m2(do własnej aranżacji!!) blisko centrum rejon ul. Babetty Lokal biurowy - handlowy - usługowy o powierzchni 17 0 m2, położony na parterze w now ym budynku (kamienica) ...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

10 200 PLN (60 zł/m2)

11
-
170 m2
2020
15884865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27713600 15884865 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15884855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713594 15884855 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (59 zł/m2)

11
-
93 m2
2000
15768200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25536849 15768200 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, Kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia z ekspozycją na północny wschód, -3 sypialnie (z jednej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (58 zł/m2)

3
-
45 m2
1978
15734395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24821621 15734395 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMagazyn jest świetnie ocieplony, z udostępnionymi regałami oraz stołem do pakowania, dobrze nadaje się na sklep internetowy oraz do przechowywania rzeczy wrażliwych na temperaturę na dłuższy okres, możliwe...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 PLN (10 zł/m2)

1
-
125 m2
-
15879958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614353 15879958 Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600 m szkoła, 300 m przedszkola, 400 m kompleksy sportowe. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

11
-
64 m2
1993
15879925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27614067 15879925 Hala magazynowa na wynajem w Wróblowicach (dzielnica X Swoszowice), Kraków Południe Lokalizacja i dostępność: Dobrze położona hala w południowej części Krakowa, z doskonałym dojazdem do obwodnicy oraz centrum miasta. Id...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (41 zł/m2)

11
-
143 m2
2000
15879758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27613968 15879758 Świetna lokalizacja Tereny usługowe Komunikacja podmiejska Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentują na wynajem lokal usługowo-biurowy o pow. 252,54 m² , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku (2024 r.) w Targowis...

Targowisko (Małopolskie, gm. Kłaj)

10 000 PLN (40 zł/m2)

11
-
252 m2
2024
15879753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27613934 15879753 Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe, toalety. Na II piętrze 2 pomieszcze...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 200 PLN (38 zł/m2)

11
-
240 m2
1960
15879899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27613970 15879899 Wyjątkowe biuro w sercu zieleni - loft przemysłowy 130 m² w pulsującym centrum Krakowa Bracia Sadurscy - biuro nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu biurowego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku o industrialnym charakterz...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 450 PLN (65 zł/m2)

11
-
130 m2
2004
15880879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615529 15880879 Całe piętro pod biurousługihandel ok.283 m² Dębniki, Kraków ​Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić przestronny lokal o powierzchni ok. 283 m² na wynajem, zajmujący całą kondygnację...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
283 m2
2016