• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 478

15820315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26646755 15820315 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie. Najważniejsze informacje dot. mieszkania: - Czyns...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15759326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25337980 15759326 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończone w wysokim standardzie. Całość jest gustownie urządzona i gotowa do zamieszkania. Trzy niezależne pokoje - salon z wygodnym rozkł...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
-
51 m2
1996
15487297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19667594 15487297 Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Ulica ta znajduje się między Ryn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (109 zł/m2)

3
-
55 m2
1890
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15487293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19667592 15487293 Oferta Wynajmu Nieruchomości w Sercu Krakowa Lokalizacja: ul. Wojciecha Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, położonej w sercu Krakowa, tuż między tętniącym życiem Rynkiem Gł&o...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
-
45 m2
1890
15893315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27907171 15893315 2-pok.mieszkanie z oddzielną kuchnią do wynajmu Os Albertyńskie, blisko tramwaje i autobusy Oferta tylko w naszym Biurze preferowany najem okazjonalny Do wynajęcia oferuję rozkładowe, 2-pok. mieszkanie o usytuowane na 3.piętrze w dz...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1970
15669969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23625269 15669969 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej c...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (40 zł/m2)

3
-
73 m2
1940
15886780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766895 15886780 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie ze świetnym widokiem, usytuowane na VII piętrze zadbanego budynku, wchodzącego w skład ogrodzonego kompleksu zlokalizowanego w rejonie Podgórza Duchackiego, nieopodal Szpitala Św. Rafała o...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (48 zł/m2)

3
1
54 m2
2002
15893113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27899843 15893113 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze prestiżowej inwestycji Chancard Residence zlokalizowanej w krakowskich Bronowicach (ul. Głowackiego), kompleks jest ogrodzony, monitorowany oraz objęty ochroną fi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (50 zł/m2)

3
1
62 m2
2009
15893754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27918977 15893754 SŁONECZNE NOWOCZEŚNIE URZĄDZONE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI PRZY UL. MASARSKIEJ TUŻ OBOK GALERII KAZIMIERZ, GRZEGÓRZKI. DOSTĘPNE OD 1. CZERWCA OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjonalnie urządzone mieszkani...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15893771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27920504 15893771 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia od zaraz wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m2.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Na Lotnisku w Bieńczycach w pobliżu Centrum Handlowego Wanda. W świetnie skomunikowanej...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
-
45 m2
1965
15868755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27390191 15868755 Do wynajęcia komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 120 m² , usytuowane w klimatycznej, 3-piętrowej kamienicy w samym centrum Starego Miasta . Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka kroków od Bulwarów Wiślanych, z widokiem na Wawe...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (54 zł/m2)

4
-
120 m2
-