• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 477

15858357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27146990 15858357 DOSKONAŁA LOKALIZACJA KRAKÓW - P ODGÓRZEZABŁOCIE 5 min KRAKOWSKI KAZIMIERZ! Polecam apartament 3 pokojowy o powierzchni 76,59 m2 z klimatyzacją w każdym pomieszczeniu L...

Kraków (Podgórze), Klimeckiego

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2023
15890844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883702 15890844 KROWODRZA - NOWA I KAMERALNA INWESTYCJA. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kujawskiej, w okolicy Placu Axentowicza oraz Placu Inwalidów. ...

Kraków (Krowodrza), Kujawska

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
1
45 m2
2022
15887796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795242 15887796 Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych, nieprzechodnich pokoi, - łazienki, - ...

Kraków (Stare Miasto), Łobzowska

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15834039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26814284 15834039 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Kisielewskiego

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
1
80 m2
1990
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15257564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14014080 15257564 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić państwu 3 pokojowy apartament na wynajem przy ul. Madalińskiego w Krakowie. Apartament p...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 250 PLN (89 zł/m2)

3
-
70 m2
2019
15829525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26648135 15829525 Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (Stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętro...

Kraków (Podgórze), Rynek Podgórski

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
1
28 m2
1982
15845485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26861707 15845485 Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta. Lokal oferuje piękny widok na zabytkową...

Kraków (Stare Miasto), pl. Wolnica

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
1930
15859976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27179717 15859976 Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny i funkcjonalny salon z jadalnią i dużym aneksem ku...

Kraków (Podgórze), św. Kingi

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15840500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26776978 15840500 KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 z osobną kuchnią i balkonem zlokalizowane w zielonej i spo...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Na Wzgórzach

2 000 PLN (43 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15860791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27184488 15860791 Centrum Krakowa 63 m² 2 pokoje Kamienica Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m² z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie z widokiem i dużym dostępem światła dzienneg...

Kraków (Grzegórzki), Rzeźnicza

2 700 PLN (43 zł/m2)

2
1
63 m2
1955
15824180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646732 15824180 MIESZKANIE DO WYNAJECIA 2- POKOJE UL. WROCŁAWSKA IDEALNA OFERTA DLA SINGLA, PARY, OSÓB STUDUJĄCYCH A TAKŻE SENIORA Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Wrocławskiej. Usytu...

Kraków (Krowodrza), Racławicka

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
1
32 m2
1980