• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15891641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897698 15891641 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 226 PLN (20 006 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897697 15891548 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

891 426 PLN (17 479 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15891455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897690 15891455 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 407 411 PLN (17 375 zł/m2)

3
-
81 m2
2026
15891639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897685 15891639 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 609 PLN (19 065 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15891737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897720 15891737 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 726 PLN (17 779 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897716 15892016 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

786 012 PLN (19 171 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897715 15891923 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 120 PLN (20 529 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897703 15891457 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 043 059 PLN (18 626 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15891456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897696 15891456 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 057 763 PLN (18 557 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15891547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897689 15891547 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

783 974 PLN (20 631 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897719 15891551 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

737 038 PLN (19 920 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15891644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897718 15891644 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 188 189 PLN (16 735 zł/m2)

3
-
71 m2
2026