• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15891736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897713 15891736 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 529 PLN (20 447 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15892013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897695 15892013 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

871 878 PLN (16 767 zł/m2)

2
-
52 m2
2026
15891827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897692 15891827 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

774 230 PLN (20 374 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897691 15891640 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 583 717 PLN (17 029 zł/m2)

3
-
93 m2
2026
15891738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897727 15891738 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 127 240 PLN (17 342 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15891459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897717 15891459 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

768 159 PLN (20 215 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897714 15891830 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 036 391 PLN (18 182 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15891458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897711 15891458 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 055 912 PLN (18 205 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15891829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897707 15891829 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 517 PLN (20 435 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897706 15891735 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 061 110 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15891642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897705 15891642 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 147 721 PLN (16 634 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15891921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897700 15891921 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

771 957 PLN (20 864 zł/m2)

2
-
37 m2
2026