• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 228

15456453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18983768 15456453 Odkryj swoje nowe miejsce w Krakowie!Przyjazne mieszkanie w Apartamentach WielickaUmów się na prezentację i poznaj więcej szczegółów zanim zrobi to ktoś inny: 536 411 123 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w inwest...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (16 931 zł/m2)

2
-
46.6 m2
2014
15507795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20106733 15507795 homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch niezależnych mieszkań na Podgórzu przy ul. Rydlówka, znajdujących się zaledwie 10 minut od urokliwej dzielnicy Kazimierz. Mieszkania wykończone na wysoki standard, przynoszące stały dochód z w...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 280 000 PLN (20 645 zł/m2)

2
-
62 m2
2024
15505449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20050722 15505449 homfi ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w stanie deweloperskim na Podgórzu przy ul. Rydlówka, znajdujące się zaledwie 10 minut od urokliwej dzielnicy Kazimierz.LOKALIZACJA:Inwestycja powstała w doskonale skomuniko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

935 000 PLN (14 865 zł/m2)

3
1
62.9 m2
2024
15773865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25639887 15773865 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Sas-Zubrzyckiego na osiedlu Wola Duchacka.Tylko 6 minut od CH Bonarka City Center! Świetna lokalizacja z szybkim dostępem do centrum Krakowa oraz wszystkich najważniejszych punktów usługowych i komunikacyjnyc...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

512 100 PLN (14 225 zł/m2)

1
1
36 m2
1980
15697838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24139275 15697838 Komfortowa kawalerka z dużym balkonem na Płaszowie przy ul. Koszykarskiej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25,5 m2 w kameralnym budynku. MIESZKANIE: Znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2015 r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

489 000 PLN (19 560 zł/m2)

1
-
25 m2
2015
15752213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25155522 15752213 Mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa – ul. Włoska Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z 2010 roku, wyposażonym w windę oraz monitoring. Lokal znajduje się w spok...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (15 026 zł/m2)

1
1
39.2 m2
2010
15737713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24889585 15737713 Lokalizacja: Lipska, Gliniana, Kraków (os. Płaszów), w pobliżu Zalewu Bagry.Oferta biura Nieruchomości na wyłączność nie szukaj dalej.Opis:Mieszkanie usytuowane na parterze w bloku z lat 80. bez windy.Powierzchnia 56 m². Rozkład: trzy pokoje, jasna...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

4
1
56 m2
1980
15719446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24567512 15719446 Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Złocień, przy ul. Henryka i Karola Czeczów. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort życia w spokojnej części poł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (11 675 zł/m2)

4
1
77 m2
2018
15377063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17153552 15377063 Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym zlokalizowane w sercu Krakowa Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - eleganckie i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Kra...

Kraków (Podgórze), Szafrana

1 170 400 PLN (19 187 zł/m2)

3
1
61 m2
1999
15730535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24781342 15730535 Na sprzedaż oferujemy przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m², położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Klimeckiego.Lokalizacja w samym sercu Zabłocia zapewnia szybki dostęp do centrum Krakowa, a jednocześnie daje możliwość...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (17 391 zł/m2)

2
1
34.5 m2
1970
15738308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24904759 15738308 Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Solnej w sercu Starego Podgórza, w zabytkowej kamienicy z 1916 roku. Doskonała lokalizacja – zaledwie 8 minut tramwajem lub 15 minut spacerem do Rynku Głównego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje si...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

260 000 PLN (15 294 zł/m2)

1
1
17 m2
1916
15709905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24365864 15709905 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, Kraków – ul. Henryka i Karola Czeczów Cena: 959 000 zł + 2 miejsca postojowe (50 000 zł każde) Powierzchnia: 76,58 m² Piętro: 1 z 3 Rok budowy: 2012Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

959 000 PLN (12 523 zł/m2)

4
1
76.58 m2
2012