• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 228

15716497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24514034 15716497 Dodatkowo: 2 balkony, domofon, komórka lokatorska, miejsca postojowe, monitoring, monitoring klatki schodowej, nie ma gazu, ochrona całodobowa, parking, winda; Rozkład: bez skosów, dwustronny, jasny, korzystny układ, słoneczne, ustawne; Na sprzedaż ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (21 970 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15693364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24063686 15693364 Na sprzedaż nowe, funkcjonalne i starannie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane w spokojnej części Krakowa – Wola Duchacka.Wykańczane przez firmę, która znana jest z dbałości o każdy d...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

955 000 PLN (17 761 zł/m2)

3
1
53.77 m2
2024
15469870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19270074 15469870 Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję.✔ LOKALIZACJA:Kraków -Podgórze - Ul. Orawska nieopodal Ul. Marii Konopnickiej Ul...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

915 000 PLN (10 950 zł/m2)

4
1
83.56 m2
1939
15646754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23227118 15646754 ✔ Opis inwestycji:Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w spokojnej i zielonej części Krakowa – przy ul. Feliksa Wrobela. Projekt obejmuje 21 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, z metrażami od 74,36 m² do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (10 745 zł/m2)

4
1
74.36 m2
2025
15459290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19024757 15459290 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w zielonej i dobrze skomunikowanej części Krakowa przy ul. Łużyckiej. Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku po termoizolacji i r...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (11 768 zł/m2)

3
-
56 m2
1970
15530436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20612933 15530436 TYLKO U NAS!Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ulicy Seweryna w dzielnicy KozłówekLOKALIZACJA:Prezentowana lokalizacja umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (15-20 minut), 2 minut spacerem do przystanków komunikacji miejskiej ...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

369 000 PLN (14 760 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15576684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21684996 15576684 Mam przyjemność Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze-Duchackie przy ulicy Stojałowskiego.Lokalizacja:Blok znajduje się przy ul. Stojałowskiego tuż obok Centrum Handlowego Dekada, w którym znajdziemy : careffour m...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (13 844 zł/m2)

3
1
61.4 m2
1985
15525077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20499110 15525077 PLANOWA OFERTA! Bez podatku PCC 2%!Kupujący nie płaci prowizji! Możliwość kupna przez obcokrajowców bez zgody MSWiA!Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² z balkonem, zlokalizowane w dzielnicy PodgórzeRybitwy – świ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

547 400 PLN (11 900 zł/m2)

2
1
46 m2
2027
15473578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19366231 15473578 Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż w kameralny budynku mieszczącego się przy ulicach Orawska, Spiska.Lokalizacja: Budynek położony jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze, znanej z bogatej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (19 724 zł/m2)

4
2
96.33 m2
2016
15475593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19392216 15475593 Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż w kameralny budynku mieszczącego się przy ulicach Orawska, Spiska.Lokalizacja: Budynek położony jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze, znanej z bogatej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (30 310 zł/m2)

2
1
41.24 m2
2016
15439996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18590065 15439996 Na sprzedaż wykończone, piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m2 położone na 3 piętrze w bloku z 2023 roku z 2 windami przy Turniejowej w dzielnicy Wola Duchacka. Na powierzchnię 55,45 m2 m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym,...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (17 839 zł/m2)

3
1
56 m2
2023
15115168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10163523 15115168 Murapol Nowy Złocień...

Kraków (Podgórze), Mariana Domagały

Zapytaj o cenę

2
1
53.33 m2
-