• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 227

15891569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897837 15891569 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (12 633 zł/m2)

2
-
49 m2
2023
15891663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897844 15891663 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (14 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2023
15891756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897839 15891756 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (14 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2023
15891941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897830 15891941 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
-
51 m2
2023
15891476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897829 15891476 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

595 000 PLN (14 875 zł/m2)

2
-
40 m2
2023
15891660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897827 15891660 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 200 zł/m2)

3
-
45 m2
2023
15891567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897825 15891567 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

789 000 PLN (12 328 zł/m2)

3
-
64 m2
2023
15887453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784042 15887453 Dodatkowo: balkon francuski, domofon, piwnica; Rozkład: jednostronny, korzystny układ, po remoncie, słoneczne, ustawne; Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 34,05m2 przy ul. Okólnej w pobliżu ulic Facimiech, Spółdzielców,...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

509 000 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15860993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27194661 15860993 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKUPUJESZ ZA GOTOWKE? OTRZYMASZ NA POCZATEK NEGOCJACJI KOMORKE LOKATORSKA O WARTOSCI 20 TYS ZL! ZAPRASZAMY ZDECYDOWANYCH KLIENTOW!Aktualizacja z 27.03.2026Cena zawiera kompletne wyposażenie mieszkania tak jak na z...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 070 000 PLN (15 735 zł/m2)

3
-
68 m2
2016
15728887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24754419 15728887 Mieszkanie na sprzedaż - Kraków, ul. Rydygiera (Rżąka) 4 osobne pokoje + kuchnia Piwnica 9,6 m² Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Krakowa - os. Rżąka, przy ul. Rydygiera. Powierzchnia...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 000 PLN (16 049 zł/m2)

4
-
81 m2
1987
15870059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje Kraków Rabat- KREDYT BEZ WKŁADU WŁASNEGO! 27418362 15870059 Brak Prowizji oraz PCC!!!Cena Promocyjna  MIESZKANIE OBJĘTE RZĄDOWYM PROGRAMEM - KREDYT BEZ WKŁADU WŁASNEGO - Z DOPŁATAMI!!Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 101c - pow. 68,45 m kw, znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego Z ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

840 908 PLN (12 366 zł/m2)

4
1
68 m2
2027
15870060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Kraków PODGÓRZE 27418363 15870060 Brak Prowizji oraz PCC!!!WIOSENNA PROMOCJAOferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 309A - pow. 39,43 m kw, znajdujące się na TRZECIM PIETRZE nowoczesnego budynku z windą,  na które składa się:- Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon- Sypialnia- Pr...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 678 PLN (14 761 zł/m2)

2
1
39 m2
2026