• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Podgorze

Znalezionych ofert: 181

15794509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073363 15794509 Do wynajęcia duża powierzchnia biurowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego.Lokal położony jest na 1 pietrze i posiada dostęp do wspólnego węzłą sanitarnego oraz przestrzeni socjalnej. 260m2 - przeważająca częśc przestrzeni to open spac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 825 PLN (26 zł/m2)

5
-
260 m2
2017
9156868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27404535 9156868 DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 54 M2 W GARDEN RESIDENCE SKŁADAJĄCE SIĘ Z : - sypialni - salonu - kuchni - łazienki - pomieszczenia gospodarczego - przedpokoju Mieszkanie właśnie wykończone. W sypialni podwójne łóżko, komoda. W salonie sofa, stół jadalnia...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (59 zł/m2)

2
-
54 m2
2010
15517070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20303343 15517070 MIESZKANIE 2-POKOJOWE 33 M2 ul. Krzywda Podgórze OPIS MIESZKANIA: Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z pięknym widokie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 PLN (77 zł/m2)

2
-
33 m2
2013
15886218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27750399 15886218 SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W INWESTYCJI PRZY UL. NADWIŚLAŃSKIEJ PRZY BULWARACH WIŚLANYCH, NIEOPODAL KŁADKA ŚW. BERNATKA I KAZIMIERZ, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. Prezentowane mieszkanie o ekspozycji południ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 PLN (72 zł/m2)

2
-
41 m2
2021
15872593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498483 15872593 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZABŁOCIE INWESTYCJA ZABŁOCIE CONCEPT HOUSE Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z : salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, Sypialni z miejscem do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (94 zł/m2)

2
-
33 m2
2022
15876112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27531196 15876112 Do wynajęcia powierzchnia biurowo - usługowa lub handlowa w buirowcu klasy A połozonym przy ul. Kamieńskiego. W lokalu są zarówno zwykłe okna ( 3 ), jak i i witryna z wejściem bezposrednio z zewnatrz ( parking)Możliwośc aranżacji wnętrza zgodnie z po...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 802 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2017
15886781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27766894 15886781 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia ogromny apartament usytuowany na IV piętrze nowoczesnego budynku wchodzącego w skład prestiżowego kompleksu Apartamenty Ludwinów zlokalizowanego w przepięknej okolicy brzegu Wisły, nieopodal centrum Krakowa, krak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

4
1
151 m2
2008
15886780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766895 15886780 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie ze świetnym widokiem, usytuowane na VII piętrze zadbanego budynku, wchodzącego w skład ogrodzonego kompleksu zlokalizowanego w rejonie Podgórza Duchackiego, nieopodal Szpitala Św. Rafała o...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (49 zł/m2)

3
1
54 m2
2002
15886782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766896 15886782 TL Real Estates offers for rent a huge apartment situated on the 4th floor of a modern building that is part of the prestigious complex “Apartamenty Ludwinów” located in a beautiful area of the Vistula River bank, near the center of Cracow, Kazimierz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

3
1
151 m2
2008
15886513 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27761543 15886513 Wynajmiemy lokal magazynowy produkcyjny znajdujący się w okolicy osiedla złocień. Jest to ogrzewane pomieszczenie ogrzewane za pomocą C.O. Lokal składa się z hali o powierzchni 86m i wymiarach 7,3x11,7m pomieszczenia biurowego z osobnym wejściem z p...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
105 m2
-
13703153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 2007598 13703153 Wynajmiemy lokal magazynowy ogrzewany który znajduje się na klinach. Jest to przyziemie budynku magazynowego z pochylnia umożliwiająca podjazd po d sama bramę wjazdową. Lokal jest ogrzewany centralnym ogrzewaniem gazowym. Nadaje się idealnie ma magaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (27 zł/m2)

11
-
207 m2
-
15879159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27609167 15879159 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 23 m2 położona na II piętrze trzypiętrowego bloku na nowym, spokojnym osiedlu przy ulicy Anny Szwed Śniadowskiej 42, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu oraz wspólnego przedsionka dla d...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 PLN (69 zł/m2)

1
1
23 m2
2019