• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Stare Miasto

Znalezionych ofert: 110

15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007
15829188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26732949 15829188 Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do własnej adaptacji. Obecnie składa się z dużej sali główne...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (67 zł/m2)

11
-
52 m2
-
15487297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19667594 15487297 Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Ulica ta znajduje się między Ryn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (109 zł/m2)

3
-
55 m2
1890
15487293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19667592 15487293 Oferta Wynajmu Nieruchomości w Sercu Krakowa Lokalizacja: ul. Wojciecha Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, położonej w sercu Krakowa, tuż między tętniącym życiem Rynkiem Gł&o...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (93 zł/m2)

2
-
45 m2
1890
15886703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27765367 15886703 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 251 m2 połozony przy ul. Garbarskiej,10 minut od Rynku Głównego w Krakowie piechotą.Lokal składa się z kilku pomieszczeń, z czego największe ma ok 80m2 oraz 2 toalet ( jest też prysznic).Lokal położny jest...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 950 PLN (32 zł/m2)

12
-
251 m2
-
15794470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073350 15794470 Do wynajęcia przestronny lokal typu open space z wydzielonym 1 gabinetem , osobną kuchnią, serwerownią z kliamtyzatorem oraz schowkiem i możliwością wydzielenia osobnych pokoi.Położony jest na drugiej kondygnacji budynku z windą.Rewelacyjna lokalizac...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 715 PLN (29 zł/m2)

4
-
300 m2
-
15650402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23315836 15650402 Do wynajęcia oferujemy lokal dwukondygnacyjny przy ul. Szlak w Krakowie w nowoczesnym budynku z 2017 roku . Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 300 m2 od dworca kolejowego oraz 780 m od Rynku Głównego . Prestiżo...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

18 620 PLN (95 zł/m2)

11
-
196 m2
2017
15721361 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24602643 15721361 Do wynajęcia przestronna kawalerka o wielkości 41 m2, zlokalizowana przy ulicy Westerplatte - Kraków, stare miasto . Z najduje się w oficynie kamienicy , na wysokim parterze 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
41 m2
1900
15583001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838197 15583001 Do wynajęcia kondygnacja w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w pobliżu Politechniki Krakowskiej w odległości 3...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

55 486 PLN (75 zł/m2)

11
-
736 m2
2017
15583002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21838198 15583002 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia dwie kondygnacje w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy. Świetna lokalizacja w p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

110 631 PLN (75 zł/m2)

11
-
1467 m2
2017
15880529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615198 15880529 Lokal - ul. Floriańska - w oficynie kamienicy. Lokal znajduje się w kameralnej oficynie jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Krakowie - ul. Floriańskiej. Jest to prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Starego Miasta, w sąsiedztwie licznych p...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (70 zł/m2)

11
-
70 m2
1800