• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Stare Miasto

Znalezionych ofert: 110

15880425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27615148 15880425 Lokal biurowy - Rynek Główny, Kraków - 435m2 - II piętro z windą: Lokal biurowy o powierzchni 11 przestronnych pomieszczeń znajduje się na II piętrze eleganckiego budynku z windą, z widokiem na Rynek Główny...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

39 150 PLN (90 zł/m2)

11
-
435 m2
-
15812932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26549442 15812932 Do wynajęcia kawalerka po kapitalnym remoncie połozona przy ul. Kalwaryjskiej.Mieszkanie jest w formie open space'u z aneksem kuchennym w zabudowie ( 2 palnikowa kuchenka, lodówka podblatowa, zmywarka). Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wypos...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15863471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27250093 15863471 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy położony na drugim piętrze kamienicy. Lokal składa się z 2 pokoi biurowych, pomieszczenia kuchenneo - konferencyjnego ,pełnej łazienki i garderobyschowka. Łączna powierzchnia lokalu to 65,3m2.Ogrzewanie.centralne...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15881978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27653704 15881978 DO WYNAJĘCIA STUDIO W INWESTYCJI ANGEL WAWEL OPIS MIESZKANIA: Apartament o powierzchni 38 m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie wykończone w wysokim stan...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (72 zł/m2)

1
-
36 m2
2015
15872210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488195 15872210 Do wynajęcia lokal biurowy w skład którego wchodzi 8 pokoi biurowych, 2 łazienki, kuchnia oraz garderoba. W lokalu parkiety lakierowane oraz płytki ceramiczne, klimatyzacja, instalacja elektryczna, okablowanie strukturalne, serwerownia, węzeł sanitar...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 251 PLN (63 zł/m2)

8
-
242 m2
-
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15799176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26182786 15799176 DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY PARĘ MINUT OD RYNKU GŁÓWNEGO O POWIERZCHNI 500 M2. Wnętrza charakteryzują się wysokimi sufitami, dużymi oknami i pow. typu open space Lokal idealnie sprawdzi się pod wystawę, sklep, biuro czy miejsce usług...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

30 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
500 m2
1800
15758681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25324503 15758681 DO WYNAJĘCIA LOKAL O POWIERZCHNI 188 M2 ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZY UL. DIETLA W DZIELNICY STARE MIASTO OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący w jednej z odnowionych kamienic przy ul. Dietla na Starym M...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
188 m2
-
15758680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25324502 15758680 DO WYNAJĘCIA LOKAL O POWIERZCHNI 166 M2 ZNAJDUJĄCY SIĘ PRZY ALEI ADAMA MICKIEWICZA W DZIELNICY STARE MIASTO. OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący w jednej z odnowionych kamienic przy Alei Ad...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (15 zł/m2)

11
-
166 m2
-
15687157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23959686 15687157 2 POKOJE 27 M² - 1 PIĘTRO KLIMATYZACJA OGRZEWANIE PODŁOGOWE JASNE WNĘTRZE BLISKO JUBILAT OBOK SALWATOR STARE MIASTO PIWNICA PRZEROBIONA NA PIĘKNE FUNKCJONALNE MIESZKANIE KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ? Mieszkanie jest idealne dla sing...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
-
27 m2
1930
15823634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26614665 15823634 DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA BIUROWA NA RYNKU GŁÓWNYM Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Kamienicy położonej przy płycie rynku Głównego Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 435m2 położony jest w odrestaurowanej kamienicy na Rynku Głównym z wid...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

35 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
435 m2
1540