• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 148

15884953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27714713 15884953 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.18,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przest...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 PLN (72 zł/m2)

11
-
18 m2
2002
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
-
25 m2
1986
15826885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26647720 15826885 Do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję, magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzchn...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

8 000 PLN (47 zł/m2)

6
2
170 m2
2012
15767574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25531009 15767574 Idealna kawalerka na wynajem - Bobrzyńskiego Ruczaj Blisko tramwaju i zieleni! Dostępne od zaraz Doskonała lokalizacja Jasne i funkcjonalne mieszkanie Idealne dla singla lub pary Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzch...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
-
36 m2
2007
15671649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23676918 15671649 Do wynajęcia lokal biurowy 13,40 m² - nowoczesny biurowiec HEXAGON, ul. Zamknięta, Kraków (Podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 13,40 m², mieszczący się w nowoczesnym biuro...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 650 PLN (127 zł/m2)

11
-
13 m2
2016
15650395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315857 15650395 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Okolice Myślenic Do wynajęcia hala produkcyjno-biurowa z 2004 roku Na działce o powierzchni 6000 m2 mieszczą się : Hala produkcyjno-magazynowa 726 m2 B...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

20 000 PLN (15 zł/m2)

11
-
1325 m2
2005
15650398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315849 15650398 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo dobrym, ruchliwym miejscu w Krakowie przy Opolskiej. Nieruchomość znajduje się na Krowodrzy przy ruchliwej ulicy. Lokale mieszczą się na jednej kondygna...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 500 PLN (35 zł/m2)

11
-
500 m2
2000
15650397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23315848 15650397 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa leżąca w małopolsce w powiecie dąbrowskim w miejscowości Szczucin. Centrum Logistyczne usytuowane jest w promieniu 100 km - pomiędzy Krakowem, Kielcami, ...

Szczucin (Małopolskie, gm. Szczucin)

50 700 PLN (13 zł/m2)

11
-
3900 m2
1995
15650408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315837 15650408 Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalnym oraz nowoczesnym biurem. Nieruchomość leży w Krakowie bezpośrednio przy Giełdzie samochodowo - Handlowej oraz Kompleksu Handlowego Rybitwy . Obiekt na dzi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

172 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
5700 m2
2010
15650377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315831 15650377 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo- magazynowy zlokalizowany w Nowym Targu bezpośrednio przy Zakopiańce przy drodze Kraków-Zakopane. Budynek składa się z : PARTER Sala sprze...

Nowy Targ (Centrum) (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

20 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
600 m2
2023
15650387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315829 15650387 Do wynajęcia powierzchnia biurowa w wolnostojącym budynku na Krowodrzy w Krakowie . Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego na Prądniku Białym. Do wynajmu I piętro około 350 m2 składające się : ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 250 PLN (35 zł/m2)

11
-
350 m2
2012
15866119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27313154 15866119 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2 , położone na 8. piętrze w budynku z windą....

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2025