• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 148

15834923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26997760 15834923 Lokal użytkowy 270 m² - ul. Zakopiańska Parking Duży potencjał biznesowy Oferuję do wynajęcia sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni około 270 m² zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej - w miejscu dobrze skomunikowanym, z ła...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 300 PLN (34 zł/m2)

11
-
270 m2
1980
15834832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26704889 15834832 Dwupoziomowe mieszkanie w południowej części Krakowa! Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielonej i spokojnej części Krakowa - Swoszowice . Nieruchomość znajduje się na kameral...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
82 m2
2017
15820315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26646755 15820315 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie. Najważniejsze informacje dot. mieszkania: - Czyns...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15716610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24516560 15716610 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie Matecznego - świetna lokalizacja, wysoki standard! Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,28 m², położonego w jednej...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (83 zł/m2)

2
-
41 m2
2018
15716001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24504610 15716001 Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej . Lokal ma 56m2 i składa się z: dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej jasnej ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
2004
15650405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315868 15650405 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Niepołomice strefa - do wynajęcia hala produkcyjna z 2 suwnicami Powierzchnia do najmu składa się z : Hala o powierzchni 1975 m2 Szatnia o powierzchni 86 m2 Sanitariaty o powierz...

Niepołomice (Małopolskie, gm. Niepołomice)

59 000 PLN (28 zł/m2)

11
-
2120 m2
1980
15650385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23315864 15650385 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia lokal o powierzchni 265 m2, usytuowany na I piętrze budynku przy Aleii Jana Pawła II w Krakowie. Przeznaczenie na biura możliwość wybudowania ścianek działowych oraz własnej aranżacj...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
263 m2
2008
15650380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315862 15650380 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe na wynajem w nowopowstałym biurowcu w dzielnicy Czyżyny! Powierzchnia: 500m2 (każde piętro 1000m2). Miejsc postojowych przynależnych do budynku 47 Możliwość...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

22 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
500 m2
2015
15650379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315853 15650379 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Polecamy do wynajęcia atrakcyjne piętro leżące na II piętrze biurowca o powierzchni 240 m2 w biurowcu przy Rondzie Mogilskim. Biura leżą na jednej kondygnacji obecnie open space dowolna aranżacja. W bud...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
240 m2
2000
15650371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315839 15650371 Polecamy do wynajęcia teren komercyjny bezpośrednio przy drodze 94 w Tarnowie . Nieruchomość zlokalizowana jest przy głównej drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa. Na wynajem budynki leżące działce o powierzchni 1,03 ha. Front działk...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

66 000 PLN (28 zł/m2)

11
-
2367 m2
1997
15873124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27512707 15873124 Działka na wynajem 32ar Mogilany Tuż przy Zakopiance - idealna pod inwestycję Do wynajęcia atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 32 ar , składająca się z dwóch sąsiadujących działek . Nieruchomość położona jest w Mogilana...

Mogilany (Małopolskie, gm. Mogilany)

14 000 PLN

-
-
3270 m2
-
15680497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23828413 15680497 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przepięknym miejscu z widokiem na rzekę Wisłę - Kraków, ul. Nadwiślańska - Podgórze. Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego z kuchnią, - osobnej przestronnej sypialni, - łazi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (78 zł/m2)

2
-
51 m2
2021