• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 148

15674440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23727504 15674440 Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o wielkości 120m 2, znajdujące się przy ul. Przedwiośnie - Kraków. Położenie między Starym Podgórzem a Dębnikami zapewnia pogodzenie miejskiej wygody z blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 100 PLN (59 zł/m2)

4
-
120 m2
2017
15650409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315851 15650409 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY NA RYBITWACH blisko węzła autostrady A4 (BIEŻANÓW). Lokal znajduje się w większym obiekcie magazynowo-biurowym, ale wynajmujący gwarantuje dostęp do wynajmowanej ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
244 m2
2009
15650389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315845 15650389 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia hala produkcyjna leżąca w Skawinie. Hala o powierzchni 700m² idealnie nadająca się pod ciężką produkcję. Hala składa się z 4 mniejszych hal o powierzchni 250m²,220m&su...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

12 600 PLN (18 zł/m2)

11
-
700 m2
1980
15650407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315841 15650407 Do wynajęcia budynek magazynowo- produkcyjno-biurowy o powierzchni użytkowej 327 m² leżący bezpośrednio przy drodze Krajowej Kraków - Olkusz w miejscowości Biały Kościół. Budynek 2 kondygnacyjny leżący na ogrodzonej działce 2300m&amp...

Biały Kościół (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

13 000 PLN (29 zł/m2)

11
-
450 m2
2011
15650372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315830 15650372 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe znajdują się na I piętrze budynku (łączna powierzchnia - ok. 250 m2). Świetna lokalizacja Kraków Grzegórzki Aleja Pokoju Na I piętrze budynku biurowego d...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 000 PLN (44 zł/m2)

11
-
250 m2
2008
15884900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714611 15884900 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną. Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o powierzchni ok.75m2 znajduje się w bloku w nowym b...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (87 zł/m2)

11
-
75 m2
2005
15864655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27271608 15864655 Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 18,5 m² , zlokalizowanej przy ul. Pielęgniarek 5 w Krako...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (89 zł/m2)

1
-
18 m2
1964
15830633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26676371 15830633 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1-pokojowe Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,11 m² , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego , na parterze nowoczesnego budynku. Z okien rozpościera się widok na zadb...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2014
15768075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25534822 15768075 POWIERZCHNIA W CENTRUM LOGISTYCZNYM 1937 m2 - możliwość wynajęcia większej powierzchni max 6000 m2 Do wynajęcia hala z sektorami posiadająca bramy dokowe z rampami samo-załadowczymi. Nowoczesny obiekt wykonany w konstrukcji żelbetowej , siat...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

34 866 PLN (18 zł/m2)

11
-
1937 m2
2025
15767575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25531010 15767575 4-pokojowy apartament premium z tarasem Bronowice Małe Wykończony przez stolarza Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Krakowie w Bronowicach Małych To oferta dla osób, które cenią so...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (94 zł/m2)

4
-
80 m2
2012
15671647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23676917 15671647 Do wynajęcia lokal biurowy 51,39 m² - nowoczesny biurowiec HEXAGON, ul. Zamknięta, Kraków (Podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 51,39 m², mieszczący się w nowoczesnym biuro...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 225 PLN (102 zł/m2)

11
-
51 m2
2016
15650396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23315865 15650396 Do wynajęcia budynek biurowy leżący na Krowodrzy w Krakowie . Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej ulicy przy ul. Pachońskiego . Powierzchnia biurowa leży na I piętrze o łącznej powierzchni 760 m2 składający się z : ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 100 PLN (35 zł/m2)

11
-
460 m2
2012