• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15891449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897648 15891449 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 590 PLN (20 448 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15892006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897646 15892006 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

774 681 PLN (20 386 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15892011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897682 15892011 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 096 199 PLN (18 270 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15891545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897676 15891545 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

786 254 PLN (20 691 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897672 15891824 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 188 023 PLN (16 733 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15891451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897661 15891451 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

794 244 PLN (19 372 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15892008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897660 15892008 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 054 637 PLN (18 502 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15891450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897655 15891450 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 918 PLN (20 524 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897649 15891634 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

903 612 PLN (17 718 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15891730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897671 15891730 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 031 PLN (20 264 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897665 15891916 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 034 700 PLN (18 477 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15891822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897658 15891822 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 917 PLN (17 271 zł/m2)

2
-
55 m2
2026