• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15891542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897654 15891542 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 623 PLN (20 828 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15891821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897651 15891821 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

565 045 PLN (21 733 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15891454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897681 15891454 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 128 401 PLN (17 911 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15891825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897679 15891825 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 896 PLN (18 797 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15891731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897678 15891731 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokaliz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

778 541 PLN (18 989 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897673 15891917 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 394 PLN (17 219 zł/m2)

2
-
52 m2
2026
15891636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897663 15891636 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

767 225 PLN (20 190 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15892007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897653 15892007 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 766 PLN (20 615 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15891727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897650 15891727 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 076 233 PLN (18 556 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15891546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897683 15891546 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

768 159 PLN (20 215 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897677 15891638 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

768 204 PLN (18 737 zł/m2)

1
-
41 m2
2026
15891453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897675 15891453 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 229 408 PLN (17 075 zł/m2)

2
-
72 m2
2026