• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Bronowice

Znalezionych ofert: 281

15891637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897670 15891637 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 558 PLN (20 278 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897668 15891452 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

765 864 PLN (20 699 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15892009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897667 15892009 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 177 182 PLN (16 580 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15891543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897662 15891543 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 109 744 PLN (16 083 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15891915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897659 15891915 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 354 265 PLN (16 928 zł/m2)

4
-
80 m2
2026
15891635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897656 15891635 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 054 966 PLN (18 508 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15891914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897652 15891914 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

864 563 PLN (16 626 zł/m2)

2
-
52 m2
2026
15891541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897647 15891541 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 045 636 PLN (18 344 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15873046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27511166 15873046 Na sprzedaż kawalerka położona na 10. piętrze w budynku na osiedlu Widok przy ul. Na Błonie 9A. Mieszkanie wyróżnia się przepięknym, otwartym widokiem na Tatry, który stanowi jego ogromny atut i zapewnia wyjątkowy klimat na co dzień.Lokal posiada fun...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (13 349 zł/m2)

1
1
29.89 m2
1974
15885324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723676 15885324 NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. CHEŁMOŃSKIEGO, BRONOWICE Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego o powierzchni 39,91 m2 mieszczące się na drugim piętrze. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Prezentowane...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 000 PLN (16 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2013
15851650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27013710 15851650 Komfortowe mieszkanie 34 pokojowe dla rodziny lub pary 2 łazienki duży taras parking i komórka ul. Wizjonerów, Bronowice Małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5m² , zlokalizowane przy ul. W...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (16 438 zł/m2)

3
-
73 m2
2022
15763190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25420164 15763190 Bronowice, dwupokojowe do zamieszkanie od razu. Nowe budownictwo. LOKALIZACJA Bronowice są niezwykle wdzięczną Dzielnicą do mieszkania. Jest tu dużo terenów zielonych, sklepów i punktów usługowych. Rozb...

Kraków (Bronowice), Radzikowskiego

718 000 PLN (17 095 zł/m2)

2
1
42 m2
2018