• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Podgorze

Znalezionych ofert: 181

15737498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24886707 15737498 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, - kuchnia wyposażona w sprzęt AGD- lodówka, zmywarka,...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (53 zł/m2)

3
-
62 m2
2002
15737499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24886709 15737499 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie -pokojowe o powierzchni 42 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, - kuchnia wyposażona w sprzęt AGD- lodówka, zmywarka, ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (37 zł/m2)

2
-
62 m2
2002
15713750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24444899 15713750 SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W INWESTYCJI NADWIŚLAŃSKA 11 PRZY BULWARACH WIŚLANYCH, NIEOPODAL KŁADKA ŚW. BERNATKA I KAZIMIERZ, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 . piętrze...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (85 zł/m2)

2
-
33 m2
2015
15885067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27716651 15885067 Do wynajęcia spora powierzchnia biurowa po remoncie, położona w buirowcu klasy A połoźonym przy ul. Kamińskiego.Lokal położony jest na 1 piętrze i posiada dostęp do wspólnego węzła sanitarnego oraz przestrzeni socjalnej. Jest podzielony na 3 mniejsze...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 560 PLN (49 zł/m2)

3
-
72 m2
2009
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15878685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27596095 15878685 Na wynajem: Przestronny lokal usługowy na parterze z miejscami parkingowymi przed budynkiem. Oferujemy funkcjonalny, lokal usługowy o powierzchni 67,08 m² , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość wykończ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
67 m2
2024
15671649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23676918 15671649 Do wynajęcia lokal biurowy 13,40 m² - nowoczesny biurowiec HEXAGON, ul. Zamknięta, Kraków (Podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 13,40 m², mieszczący się w nowoczesnym biuro...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 650 PLN (127 zł/m2)

11
-
13 m2
2016
15650408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315837 15650408 Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalnym oraz nowoczesnym biurem. Nieruchomość leży w Krakowie bezpośrednio przy Giełdzie samochodowo - Handlowej oraz Kompleksu Handlowego Rybitwy . Obiekt na dzi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

172 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
5700 m2
2010
15680497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23828413 15680497 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przepięknym miejscu z widokiem na rzekę Wisłę - Kraków, ul. Nadwiślańska - Podgórze. Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego z kuchnią, - osobnej przestronnej sypialni, - łazi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (78 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15674440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23727504 15674440 Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o wielkości 120m 2, znajdujące się przy ul. Przedwiośnie - Kraków. Położenie między Starym Podgórzem a Dębnikami zapewnia pogodzenie miejskiej wygody z blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 100 PLN (59 zł/m2)

4
-
120 m2
2017
15650409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315851 15650409 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY NA RYBITWACH blisko węzła autostrady A4 (BIEŻANÓW). Lokal znajduje się w większym obiekcie magazynowo-biurowym, ale wynajmujący gwarantuje dostęp do wynajmowanej ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
244 m2
2009
15884900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714611 15884900 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną. Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o powierzchni ok.75m2 znajduje się w bloku w nowym b...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (87 zł/m2)

11
-
75 m2
2005