• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Krakow Podgorze

Znalezionych ofert: 181

15671647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23676917 15671647 Do wynajęcia lokal biurowy 51,39 m² - nowoczesny biurowiec HEXAGON, ul. Zamknięta, Kraków (Podgórze) Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 51,39 m², mieszczący się w nowoczesnym biuro...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 225 PLN (102 zł/m2)

11
-
51 m2
2016
15650378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23315844 15650378 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. KRAKÓW - PŁASZÓW , blisko węzła BIEŻANÓW na autostradzie A4. LOKAL BIUROWY znajdujący się w większym obiekcie magazynowo-biurowym. Wynajmujący gwarantuje dostęp do ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 700 PLN (22 zł/m2)

11
-
488 m2
2009
15650399 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315859 15650399 *Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w Krakowie. Powierzchnia hali około 475 m2 z możliwością podziału tej powierzchni hala 200 m2 i hala 275 m2 gdyż składa się z 2 niezależnych powierzchni . Przedmiotem...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 PLN (20 zł/m2)

11
-
475 m2
1980
15599504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22173927 15599504 POLECAMY DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY KRAKÓW WIELICKA Lokal biurowy leżący w budynku wolnostojącym II piętrowym o charakterze biurowo-usługowym o powierzchni 208,32 m2 . Nieruchomość położona jest przy Wielickiej 50 w Krakowie przy jedne...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 420 PLN (50 zł/m2)

11
-
208 m2
2006
15556148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21132876 15556148 NIERUCHOMOŚĆ KRAKÓW CIEPŁOWNICZA - DO WYNAJĘCIA Budynki znajdują się na działkach o powierzchni 1831 m2. Możliwość wynajęcia większej powierzchni terenu w pobliżu hali.Budynek rekomendowany pod większość działalności:- usługowa- produkcyj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

29 900 PLN (31 zł/m2)

11
-
980 m2
1980
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15884843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713626 15884843 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15884855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713594 15884855 Kraków - Wola Duchacka Lokal handlowy parter-front z witryną Może być również biurowo-usługowy!! Lokalizacja Wola DuchackaKurdwanów ! Lokal handlowy o p...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (59 zł/m2)

11
-
93 m2
2000
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15880256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615287 15880256 Lokal usługowy na wynajem Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 299 m² , z możliwością wynajęcia całości lub wybranej części: Parter - 91 m² I piętro - 200 m² Dodatkowo: Powierzch...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
300 m2
2010
15880521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615144 15880521 Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w nowoczesnym budynku przy ul. Tynieckiej. Nieruchomość wyróż...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
100 m2
2024
15880233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615146 15880233 Lokal użytkowy - Góra Libertowska 340m2. Oferujemy lokal dwupoziomowy - Góra Libertowska wśród innych lokali i punktów usługowych. Lokal dwupoziomowy z dużą witryną i wejściem z parkingu. Lokal w nowo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 500 PLN (49 zł/m2)

11
-
340 m2
2010